Loewe – technologia i design

 

Loewe – technologia i design

Kolejną marką, którą chcielibyśmy Państwu przedstawić jest Loewe. Ich produkty dostępne są jedynie w najlepszych sklepach, przez co nieznane są szerszej publiczności. Jest to duże niedopatrzenie, które chcemy nadrobić.

loewe-bild-5

Historia marki

Firma została założona w 1923 roku w Berlinie przez braci Loewe. Jej pierwszym wielkim sukcesem było zaprezentowanie pierwszej na świecie elektronicznej transmisji filmu na VIII Berlińskiej Wystawie Radiowej w 1931 roku. To głównemu inżynierowi Loewe Manfredowi von Ardenne, udało się przełamać bariery techniczne zatrzymujące rozwój telewizji.

Jakie są charakterystyczne cechy marki Loewe

Producent stawia na jak najlepsze dostosowanie urządzeń do oczekiwań odbiorów, zapewniając duże możliwości personalizacji. Telewizory dostępne są w rozmiarach matryc, od 32 do 85 cali, najczęściej w trzech kolorach obudowy srebrnym, czarnym i białym. Możliwe jest ich wieszanie na ścianie, niemniej jednak dostępne są również akcesoria w postaci podstaw stołowych oraz co rzadkie, elektryczne podstawy podłogowe, które umożliwiają obracanie telewizora za pomocą pilota. Uzupełnieniem oferty są dedykowane systemy audio w tym najnowsze bezprzewodowe głośniki do kina domowego. Odbiorniki są nie tylko wykonane z materiałów najwyższej jakości, ale design zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Jeden z modeli Firmy znajduje się w Nowojorskim Museum of Modern Art. MoMA jako przykład topowego wzornictwa przemysłowego.

Na uwagę zasługuje fakt, że Firma Loewe nie zapomina także o dbaniu o środowisko naturalne. Regularnie niezależni rzeczoznawcy weryfikują nieszkodliwość produktów dla środowiska

Co można u nas kupić?

W naszym salonie można obejrzeć, dotknąć i zapoznać się z najnowszymi modelami firmy. Telewizory skonfigurowane są również z głośnikami w cały system „kina domowego” Zakup takiego zestawu dostarcza niezapomnianych wrażeń, a jest przy tym bardzo łatwy w obsłudze.

Telewizor Loewe Bild 7

Najnowszy projekt marki Loewe jest już dostępny w naszym salonie. Telewizor ten został nagrodzony w plebiscycie Design dla Konesera magazynu „Dobre Wnętrze” w kategorii multimedia. Więcej na jego temat możecie przeczytać w naszym wcześniejszym artykule Loewe Bild 7, w naszym salonie.

Dodaj komentarz