loewe-bild-5

Kolejną marką, którą chcielibyśmy Państwu przedstawić jest Loewe. Ich produkty dostępne są jedynie w najlepszych sklepach, przez co nieznane są szerszej publiczności. Jest to duże niedopatrzenie, które chcemy nadrobić.

loewe-bild-5

Historia marki

Firma została założona w 1923 roku w Berlinie przez braci Loewe. Jej pierwszym wielkim sukcesem było zaprezentowanie pierwszej na świecie elektronicznej transmisji filmu na VIII Berlińskiej Wystawie Radiowej w 1931 roku. To głównemu inżynierowi Loewe Manfredowi von Ardenne, udało się przełamać bariery techniczne zatrzymujące rozwój telewizji.

Jakie są charakterystyczne cechy tej marki:

Producent stawia na jak najlepsze dostosowanie urządzeń do oczekiwań odbiorów, zapewniając duże możliwości personalizacji. Telewizory dostępne są w rozmiarach matryc, od 32 do 85 cali, najczęściej w trzech kolorach obudowy srebrnym, czarnym i białym. Możliwe jest ich wieszanie na ścianie, niemniej jednak dostępne są również akcesoria w postaci podstaw stołowych oraz co rzadkie, elektryczne podstawy podłogowe, które umożliwiają obracanie telewizora za pomocą pilota. Uzupełnieniem oferty są dedykowane systemy audio w tym najnowsze bezprzewodowe głośniki do kina domowego. Odbiorniki są nie tylko wykonane z materiałów najwyższej jakości, ale design zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Jeden z modeli Firmy znajduje się w Nowojorskim Museum of Modern Art. MoMA jako przykład topowego wzornictwa przemysłowego.

Na uwagę zasługuje fakt, że Firma Loewe nie zapomina także o dbaniu o środowisko naturalne. Regularnie niezależni rzeczoznawcy weryfikują nieszkodliwość produktów dla środowiska

Co można u nas kupić?

W naszym salonie można obejrzeć, dotknąć i zapoznać się z najnowszymi modelami firmy. Telewizory skonfigurowane są również z głośnikami w cały system „kina domowego” Zakup takiego zestawu dostarcza niezapomnianych wrażeń, a jest przy tym bardzo łatwy w obsłudze.

Telewizor Loewe Bild 7

Najnowszy projekt marki Loewe jest już dostępny w naszym salonie. Telewizor ten został nagrodzony w plebiscycie Design dla Konesera magazynu Dobre Wnętrze w kategorii multimedia. Więcej na jego temat możecie przeczytać w naszym wcześniejszym artykule Loewe Bild 7, w naszym salonie.

Dodaj komentarz

Znajdź nas na facebooku Nasz profil Google+