Wszystko co najlepsze

IMAG0614

Poniższy projekt nie należał do łatwych, ale ze strony inwestora dostaliśmy zielone światło na stworzenie systemu na komponentach wysokiej klasy z naciskiem na jak najmniejszą ingerencję w przestrzeń salonu gdyż ten miał spełniać dwie funkcje jako salon i jako domowa sala kinowa – rezultat poniżej – udało się to w całkiem dobrej formie.

System audio został oparty o frontowe głośniki do zabudowy Dali Ikon Phantom (bez maskownic wyglądają dużo lepiej), system sub basowy Ref T7 oraz głośniki surroundowe Elipson Planet L.

Głośniki napędzane są amplitunerem Integra 40.6 który dodatkowo obsługuje strefę Taras oraz strefę Relax na poddaszu.

Wszystkie sprzęty sprytnie zostały wkomponowane w zabudowę meblową z otwartym jedynie subwooferem.

Do codziennego oglądania domownicy korzystają z telewizora natomiast jeśli chcą zamienić salon w prawdziwe kino domowe mają do dyspozycji ekran o przekątnej ok. 100 cali. Ekran jest ukryty w białej, lakierowanej na wysoki połysk zabudowie meblowej i teraz uwaga – dzięki audio transparentnemu materiałowi głośniki są za ekranem a dźwięk idealnie integruje się materiałem video. Oglądający znajdują się idealnie w centrum akcji. Za wyświetlanie obrazu odpowiedzialny jest projektor Epson EH TW 9200, który krótko, zwięźle i na temat – wyświetla wszystko, wszystko co najlepsze.

Zdjęcia z otwartym ekranem wkrótce.

Użyte technologie : elektrycznie rozwijany ekran projekcyjny z materiałem transparentnym akustycznie i głośnikami do zabudowy, pilot programowalny Pro control, głośniki „skały” do nagłośnienia ogrodu

Manager projektu : Michał Domański

Telefon : 784 627 273

e-mail : michal@velvethertz.pl

 

IMAG0617

IMAG0615

IMAG0612

Dodaj komentarz