Loewe Bild 7, w naszym salonie

Loewe Bild 7, w naszym salonie

Od kilku dni prezentujemy, prezentujemy i prezentujemy….. najnowszy telewizor marki Loewe. Prezentujemy, prezentujemy, a kolejka chętnych nie ubywa… Kilku szczęśliwców ma go już w domu

Dla tych którzy nie mogą nas osobiście odwiedzić poniżej kilka fotek oraz podstawowe informacje.

Nie bez powodu pierwsze zdjęcie przedstawia TV od tyłu. Świetnie prezentuje się w tym miejscu ultra cienka szklana matryca „podwieszona” ruchomo względem głównej części chassis mocowanej na podstawie stołowej, elektrycznie sterowanej podstawie podłogowej lub w najprostszy sposób wieszanej na ścianie.

Nowa technologia – matryca OLED

Bild 7 to pierwszy telewizor Loewe wyposażony w matrycę wykonana w technologii OLED. Panel TV OLED nie wymaga jakiegokolwiek podświetlenia (versus matryce LCD i LED). Oznacza to, że każdy z ponad 8 milionów pikseli emituje światło samodzielnie. Każdy z nich może zmieniać kolor i kontrolować jasność zupełnie niezależnie. W efekcie możemy uzyskać niezrównany kontrast, realistyczne odwzorowanie kolorów, dużą jasność. Fani technologii TV plazmowych na pewno będą w 200% usatysfakcjonowani. Dodatkowo używając elektronicznej obróbki obrazu w wielu aspektach, wspólnie nazwanych Vanta vision możemy spodziewać się niezwykle realistycznych obrazów zarówno podczas oglądania filmów jak i zwykłych programów telewizyjnych.

Wszystko co najlepsze – od Loewe

Nowy model posiada oczywiście nowoczesny „sznit”, ale co ważne jest od razu dobrym znajomym wszystkich właścicieli starszych modeli Loewe. Pilot jest teraz… dokładne taki sam, tylko w ciemnych barwach. Loewe uważa i pod tym się podpisujemy, że nie warto zmieniać rozwiązań, które są sprawdzone i doprowadzone wręcz do perfekcji.

loewe-bild-2

Loewe Bild 7 znajdziemy wszystko do czego jesteśmy przyzwyczajeni,

  • wyrafinowane wzornictwo
  • najwyższej jakości materiały
  • wbudowane tunery DVB-T i SAT z możliwością wsadzenia kart operatorów NC+ i Polsat Cyfrowy
  • wewnętrzny dysk twardy 1 Tbyte służący archiwizacji programów oglądanych live oraz nagrywanych z timer’a
  • rozbudowane funkcje Smart TV, w tym YouTube, TVN Player, Ipla i wiele innych
  • sterowanie TV z aplikacji, streamowanie zawartości telefonu do TV, dwukierunkowy Blutooth umożliwiający również wysyłanie dźwięku do np. bezprzewodowych słuchawek

 

Telewizor jest oczywiście wyposażony w matryce Ultra HD czy inaczej 4K. Co więcej wbudowany tuner SAT umożliwia już dzisiaj odbiór z satelity Hotbird czterech niekodowanych kanałów nadających programy w tej rozdzielczości.

Co nie jest już natomiast oczywiste TV jest również odbiornikiem 3D, który z zastosowaniem pasywnych okularów przenosi nas w trójwymiarowa przestrzeń.

loewe-bild-3

Dodatkowo od Loewe

Jest również kilka rzeczy, które możemy zamówić sobie dodatkowo. Loewe umożliwia zamówienie telewizora w dwóch rozmiarach (Loewe Bild 7 55 i Loewe Bild 7 65), na dzień dzisiejszy, co jest raczej nowością, wyłącznie w jednym kolorze, ale dodatkowo z podstawą stołową lub z elektrycznie sterowaną z pilota podstawą podłogową.

Po raz pierwszy producent zastosował elektryczny mechanizm wysuwania głośnika. Rozwiązanie to umożliwia o ile to konieczne schowanie głośnika, gdy TV podłączony jest do wysokiej klasy zestawu audio. Głośnik chowa się również gdy telewizor jest wyłączany.

Już wkrótce podążając za linią modelowa Loewe Bild w sprzedaży pojawią się zestawy głośnikowe Loewe Klang. Już nie możemy się doczekać i jak zawsze z przyjemnością poinformujemy Państwa na okoliczność premiery Loewe Klang w naszej firmie.

Poniżej kilka zdjęć z jednej z pierwszych ekspozycji Loewe Bild 7 w Polsce

loewe-bild-4

loewe-bild-5

loewe-bild-6

loewe-bild-7

loewe-bild-8

loewe-bild-9

Dodaj komentarz