Samsung

Samsung – nowe technologie

Firma Samsung jest koncernem, doskonale znanym miłośnikom nowych technologii na całym świecie. Samsung od lat wprowadza na światowe rynki najbardziej innowacyjne i rozchwytywane produkty cyfrowe.

Marka jest głównym wyznacznikiem jakości m.in.:

  • komputerów,
  • telewizorów,
  • ekranów LCD,
  • telefonów komórkowych,
  • aparatów fotograficznych.

 

Samsung jest także jedną z największych firm elektronicznych na  świecie oraz liderem i największym producentem podzespołów elektronicznych.

Samsung marka najchętniej wybierana przez konsumentów

Innowacyjne produkty marki ułatwiają i poprawiają jakość życia milionów użytkowników. Są najczęściej wybierane wśród konsumentów, ponieważ charakteryzują się przede wszystkim niezawodnościom i solidnością wykonania- z uwzględnieniem najmniejszych detali, doskonałą funkcjonalnością a także efektownym i oryginalnym designem. Wśród zwolenników marka jest ceniona także za najwyższą jakość swoich urządzeń, efektywność działania, łatwość i intuicyjność obsługi, a także szybkie reakcje na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

 

Misja firmy Samsung

Głównym celem tej prestiżowej firmy, jest maksymalne podniesienie jakości życia swoich użytkowników, jak również zagwarantowanie im szeregu nowych innowacyjnych możliwości.

Jeśli chcecie bliżej przyjrzeć się produktom tej unikalnej marki, zapraszamy do naszego krakowskiego salonu Velvethertz, w którym znajdziecie szeroki wybór telewizorów Samsung, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania i pomogą w doborze najlepszego modelu.
 
W naszym salonie salonu Velvethertz znajdą Państwo także sprzęt audio i video innych światowych marek:


 

 

Dodaj komentarz