Bose, czyli legendarna amerykańska marka sprzętu audio

 

Bose, czyli legendarna amerykańska marka sprzętu audio

Bose to legendarna amerykańska marka specjalizująca się w produkcji sprzętu audio. Znane jest z wysokiej jakości swoich produktów oraz obecności w wielu ważnych miejscach na świecie – jej głośniki można znaleźć w takich miejscach jak stadiony olimpijskie, teatry na Broadwayu, Kaplica Sykstyńska czy… wahadłowce kosmiczne! To tylko potwierdza, jak wyjątkową marką jest Bose!

W Velvethertz wierzymy, że muzyka jest najważniejsza. Wszystko, co istnieje, obraca się wokół niej: taniec, zabawa, śmiech, radość – każda z codziennych czynności pełna jest rytmu i energii. Dbamy o to, by utwory wysokiej jakości mogły towarzyszyć Ci nie tylko podczas każdej czynności w domu, ale i w firmie. Chcemy, byś mógł w pełni korzystać z życia, a w jego najważniejszych momentach mogła być z Tobą doskonała muzyka w najwyższej jakości.

Dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty Bose.

Jeśli poszukujesz bezprzewodowych głośnikówzestawów kina domowego czy innych produktów, zapoznaj się z naszą ofertą. W Velvethertz znajdziesz m.in.:

  • zestawy kina domowego
  • głośniki do sal koncertowych, restauracji i barów
  • przenośne odtwarzacze muzyki
  • wyjątkowe słuchawki z redukcją szumów w tym wielokrotnie nagradzane Quiet Comfort

 

 

Co odróżnia produkty Bose od innych marek na rynku?

To przede wszystkim unikalny, niezwykle stylowy design oraz doskonała jakość – sprzęt produkowany przez tę firmę łączy w sobie wysublimowaną estetykę z funkcjonalnością. Stanowi on nie tylko piękną ozdobę pokoju lub salonu, ale i zapewnia doskonałe rozchodzenie się dźwięku. Uwagę zwraca także dbałość o detale. Bose przywiązuje bowiem wielką wagę do jakości wykonania swoich produktów. Styl i nienaganne funkcjonowanie przede wszystkim! Dzięki temu głośniki staną się najważniejszym, skupiającym na sobie uwagę akcentem w każdym pomieszczeniu!

Jeśli zastanawiasz się, czy sprzęt marki Bose będzie współdziałał z tym innych marek, nie masz powodów do obaw! Nawet jeśli w jednym pomieszczeniu spotkają się rynkowi konkurenci, dzięki pomocy w postaci techników z naszego sklepu wszystkie produkty będą funkcjonowały bez zarzutu!

[ess_grid alias=”bose-legendarna-marka”][/ess_grid]

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie firm Samsung oraz Loewe.

Dodaj komentarz