Nasze marki

Realizacje audio-video przeprowadzamy na bazie cenionych, światowych marek między innymi :

 

Bang Olufsen w Velvethertz

Bang & Olufsen to marka unikatowa: nowoczesna a zarazem z ponad 90­letnimi tradycjami. Świetnie znana najbardziej wymagającym klientom, dla których priorytetem jest posiadanie najwyższej jakości dźwięku i obrazu. Firma jest ceniona wśród koneserów doskonałości audiowizualnej m.in. z wysokiej klasy, designerskich telewizorów, głośników i systemów muzycznych, na całym świecie. Czytaj więcej

 

 

Bose w Velvethertz Kraków

Bose to legendarna amerykańska marka specjalizująca się w produkcji sprzętu audio. Znane jest z wysokiej jakości swoich produktów oraz obecności w wielu ważnych miejscach na świecie – jej głośniki można znaleźć w takich miejscach jak stadiony olimpijskie, teatry na Broadwayu, Kaplica Sykstyńska czy… wahadłowce kosmiczne! Czytaj więcej

 

Dali w Velvethertz Kraków

 

Innowacyjne rozwiązania i sprawdzone technologie. Marka Dali, producent zestawów głośnikowych zachwyca doskonałą jakością i estetycznym wzornictwem. Dźwięk ma brzmieć jak najbardziej naturalnie, a wysublimowany design odpowiada na wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Czytaj więcej

 

Denon w Velvethertz Kraków

 

Denon to prestiżowa japońska firma z ponad 100-letnim doświadczeniem i licznymi wyróżnieniami swoich produktów na skalę światową. Stale wyprzedza pragnienia konsumentów i elastycznie dopasowując się do potrzeb rynkowych kreuje rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Czytaj więcej.

 

 

epson

Epson to japoński lider w dziedzinie branży elektronicznej, głównie zajmujący się produkcją projektorów, drukarek oraz skanerów. Czytaj więcej.

 

Integra w Velvethertz Kraków

 

Doskonałość w reprodukcji dźwięku – oto cel marki Integra! Japoński producent sprzętu audio jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów w swojej kategorii. Czytaj więcej

 

 

Loewe w Velvethertz Kraków

 

Loewe niemiecki producent telewizorów, marka dostępna jedynie w najlepszych sklepach, zapewniająca w swoich projektach maksymalne dostosowanie do oczekiwań odbiorców.Telewizory Loewe można wypróbować w salonie Velvethertz w Krakowie. Czytaj więcej.

 

Samsung w Velvethertz Kraków

 

Firma Samsung jest koncernem, doskonale znanym miłośnikom nowych technologii na całym świecie. Naszym Klientom dostarczamy najnowsze i największe telewizory Samsung . Czytaj więcej.

 

JVC w Velvethertz

 

 

JVC to znany producent wyjątkowych projektorów do kina domowego. Projektory JVC dostepne są w salonie Velvethertz w Krakowie.

 

KNX w Velvethertz Kraków

 

Jesteśmy Partnerem KNX, budującym dom lub mieszkanie przybliżamy zawiłości automatyki budynkowej oraz zalety systemów centralnego sterowania światłem, roletami, temperaturą…

 

 

NEC w Velvethertz KrakówOferujemy monitory i projektory marki NEC. Szczególnie znajdują swoje zastosowanie w zastosowaniach komercyjnych.

Sonos w Velvethertz Kraków Sonos zapoczątkował rewolucję w systemach multiroom. Dzięki atrakcyjnej aplikacji na telefon sterowanie muzyka w wielu pomieszczeniach w domu stało się dziecinnie łatwe. Aktualnie oferujemy wiele rozwiązań tego typu opartych na wzmacniaczach strefowych, playbarach i głośnikach przenośnych z portfolio kilku liczących się producentów.

Oppo w Velvethertz Kraków Produkty Oppo dostepne w salonie Velvethertz w Krakowie.

 

Marantz w Velvethertz Kraków Marantz znany jest każdemu miłośnikowi słuchania muzyki stereo. Wzmacniacze, odtwarzacze hi-fi oraz najnowsze kolekcje elektroniki do kina domowego są dostepne w salonie Velvethertz w Krakowie.

Sony w Velvethertz Kraków Z szerokiej oferty Sony Klienci mogą zamawiać projektory kina domowego oraz telewizory w dużych formatach w tym OLED.

Sonus Faber w Velvethertz Kraków Produkty Sonus Faber dostępne są w salonie Velvethertz w Krakowie.

 

….i wiele, wiele innych, dobieranych indywidualnie w celu „skrojenia” idealnego systemu audio-video….