Bang & Olufsen

Bang & Olufsen to marka unikatowa

… nowoczesna a zarazem z ponad 90­letnimi tradycjami. Świetnie znana najbardziej wymagającym klientom, dla których priorytetem jest posiadanie najwyższej jakości dźwięku i obrazu. Firma jest ceniona wśród koneserów doskonałości audiowizualnej m.in. z wysokiej klasy, designerskich telewizorów, głośników i systemów muzycznych, na całym świecie. Jakość jaką prezentuje marka, jest bezkonkurencyjna. Produkty Bang & Olufsen umilają relaks użytkownikom w ponad 100 krajach, w tym także w Polsce.

W Krakowie można bliżej przyjrzeć się propozycjom firmy, dzięki ich sprzedaży w naszym salonie. W bogatej ofercie znajdziecie tu m.in.:

  • telewizory,

  • zestawy głośnikowe i kina domowego w salonie,

  • odtwarzacze strefowe multiroom,

  • nowoczesne i designerskie odtwarzacze BeoPlay

Bang Olufsen w Velvethertz

Ponadto technicy salonu Velvethertz, z łatwością skonfigurują sprzęty z produktami innych marek, co pomoże w jeszcze większym zindywidualizowaniu potrzeb każdego klienta! Wszystkie produkty marki łączą w sobie najwyższej klasy estetykę wykonania z doskonałą funkcjonalnością.

Na tle konkurencji wyróżniają je również unikalna stylistyka oraz niezwykła staranność wykonania, zwracająca uwagę na najdrobniejsze detale. I to jeszcze nie wszystko!

Marka szczególną rolę przywiązuje zarówno do elegancji jak i łatwości obsługi oraz funkcjonowania wszystkich swoich artykułów!

Luksusowe produkty  idealnie wkomponują się w każde wnętrze Twojego domu i staną się ekskluzywnym oraz najbardziej funkcjonalnym elementem Twojego wyposażenia!

[ess_grid alias=”Bang-Olufsen”]

Dodaj komentarz