Epson

Epson

Epson to japoński lider w dziedzinie branży elektronicznej, głównie zajmujący się produkcją projektorów, drukarek oraz skanerów.

Jego nadrzędnym celem jest nieustanne przekraczanie oczekiwań i zaskakiwanie swoich klientów. Dzięki doskonałemu zrozumieniu potrzeb konsumentów, produkty marki są stale doceniane przez najważniejsze stowarzyszenia branżowe.

Epson lider w wyświetlaniu i drukowaniu

Warto dodać, że ten jeden z największych producentów akcesoriów związanych z drukowaniem oraz wyświetlaniem, dużą wagę przywiązuje nie tylko do estetyki i precyzyjności wykonania swoich produktów, ale również do efektywności ich działania i łatwości obsługi. Dzięki temu, urządzenia marki są dedykowane zarówno przedsiębiorstwom jak i użytkownikom prywatnym.

Koncern nieprzerwanie od ponad 50 lat dąży do wprowadzania na rynek wszelkich innowacji, co owocuje wieloma pionierskimi wynalazkami, nie raz ocenianymi jako najnowocześniejsze na świecie. Produkty tego światowego przedsiębiorstwa charakteryzują się także dużą odpornością na uszkodzenia i niezawodnością w działaniu.

Epson jako jeden z nielicznych koncernów branży elektronicznej, może się także pochwalić ciągłym zaangażowaniem w globalną ochronę środowiska. Ich celem jest ograniczenie do 2050r. emisji CO2 o 90% w całym cyklu życia swoich produktów.

W celu spersonalizowania oferty zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy czekają aby pomóc w doborze odpowiedniego modelu projektora:

Maciek : +48 602 290 721
Leszek: +48 606 466 462
Michał: +48 784 627 273
Grzegorz: +48 668 665 894


Dodaj komentarz