Dali – głośniki dla ludzi z pasją

 

Dali – głośniki dla ludzi z pasją

Innowacyjne rozwiązania i sprawdzone technologie. Marka Dali, producent zestawów głośnikowych zachwyca doskonałą jakością i estetycznym wzornictwem. Dźwięk ma brzmieć jak najbardziej naturalnie, a wysublimowany design odpowiadać na wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Firmie Dali się to udało: muzyka jest jej celem, a zastosowana technologia – środkiem przekazu.

W Velvethertz jesteśmy przekonani, że muzyka to nie tylko dźwięk. To cała gama emocji, obrazów czy wydarzeń zapisanych w nutach – stosujemy więc najnowocześniejsze technologie marki Dali, by móc przekazać je każdemu słuchaczowi. Blisko 30 lat doświadczenia na rynku zaowocowało doskonałą renomą marki i rozpoznawalnością na całym świecie. Chcieliśmy zaoferować naszym klientom taki sprzęt, który w najdokładniejszy sposób będzie odpowiadał na ich potrzeby oraz chęć odbioru muzyki.

Unikalność marki Dali

Markę Dali wyróżniają pasja, unikalne podejście do designu oraz koncentracja na doskonałej jakości odtwarzanego dźwięku. Jej sprzęt łączy w sobie najnowocześniejszą technologię z wyjątkową, wysublimowaną estetyką i wysoką jakością odtwarzanej muzyki. Konstrukcja głośników zapewnia zrównoważony dźwięk w technologii stereo – dzięki niej można cieszyć się doskonałą muzyką w całym obszarze odsłuchu, a nie tylko w jednym, wybranym kierunku, w którym rozchodzi się dźwięk. Odzwierciedla ducha skandynawskiej natury, gdzie unikalne rzeczy znajdziemy w surowej prostocie formy.

Dla kogo skierowane są głośniki Dali?

Oferta firmy Velvethertz skierowana jest do osób, dla których muzyka jest integralną częścią życia, oraz dla wszystkich pasjonatów oglądania filmów bez konieczności opuszczania własnego salonu. Dzięki zestawom głośników do kina domowego mogą się poczuć jak w prawdziwym multipleksie! Zapewniają one czysty dźwięk, który umożliwia słuchaczom odbiór muzyki w najwyższej możliwej jakości – to tak, jakby być na koncercie ulubionego zespołu lub na projekcji filmowej!

Dali tworzy inspirujące technologie dla wszystkich miłośników muzyki oraz kina domowego

Dali tworzy inspirujące technologie dla wszystkich miłośników muzyki oraz kina domowego.

W jej ofercie znajdują się m.in.:

  • głośniki do kina domowego
  • głośniki ścienne
  • głośniki sufitowe
  • głośniki do zabudowy
  • głośniki wolnostojące.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie firmy Bose.

Dodaj komentarz