Integra – wysoka jakość dźwięku i obrazu

Doskonałość w reprodukcji dźwięku – oto cel marki Integra! Japoński producent sprzętu audio jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów w swojej kategorii. Działalność rozpoczął pod nazwą Osaka Denki Onkyo w połowie lat 40., i od momentu powstania silnie zaznacza swoją obecność na rynku. Wysokiej jakości amplitunery, procesory i wzmacniacze oraz ich komponenty to produkty, z których słynie marka.

Integra to ludzie, dla których najważniejsze jest zagwarantowanie wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Jest ceniona zarówno przez miłośników kina, jak i muzyki – znana jest z wysokiej klasy produktów, które są ozdobą każdego pomieszczenia i gwarantują niecodzienne możliwości odbioru. Integra słynie z połączenia nowoczesnego, minimalistycznego designu z funkcjonalnością i zaawansowaną technologią. Sumą tych trzech elementów są piękne, a przy tym pełne doskonałego obrazu i muzyki sprzęty. Niezawodność, maksimum komfortu i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że w salonach lub pokojach klientów mogą zagościć wyjątkowe przedmioty, dzięki którym odbiór muzyki będzie naprawdę wyjątkowy.

Integra słynie z technologii dla wszystkich miłośników muzyki i kina domowego

Marka oferuje zupełnie nowy odbiór filmów, koncertów i albumów we własnym domu lub mieszkaniu – zapewnia użytkownikom ich seanse oraz odbiór w najwyższej jakości. W ofercie Velvethertz znajdują się takie produkty marki Integra jak:

– wzmacniacze
– amplitunery
– odtwarzacze
– procesory kina domowego

Prawdziwą moc dźwięku można poczuć równomiernie w całym pomieszczeniu, nie tylko w obrębie odtwarzacza. Marka Integra jest świadoma faktu, jak ważna jest jakość muzyki i obrazu dla fanów muzyki i kina. Dlatego też posiadacze jej sprzętu mogą pochwalić się najlepszym ich odbiorem – i to bez konieczności udawania się do kina lub na koncert!

Dodaj komentarz