Systemy muzyczne Bose Soundtouch

Systemy muzyczne Bose Soundtouch.

Najnowsza generacja produktów firmy Bose oferuje jedną wspólną technologię dla wielu pomieszczeń w całym domu.

Pod tajemnicza nazwą Soundtouch kryje się niezwykle proste i wygodne w codziennym użytkowaniu rozwiązanie. Wystarczy nacisnąć jeden z 6-ciu guzików, aby w pomieszczeniu zaczęła grać nasza ulubiona muzyka.

[ess_grid alias=”grid-8″][/ess_grid]

Do dyspozycji mamy urządzenia z trzech kategorii :

– kino domowe, są to znane wszystkim fanom marki zestawy nagłośnienia salonu z legendarnymi małymi głośnikami-kostkami, a także ich funkcjonalne „klony” zawierające 2 głośniki + subwoofer jak również soundbar + subwoofer. Niezależnie od rozwiązania i ilości rozprowadzonego okablowania możliwa jest realizacja dobrej jakości efektów przestrzennych

wzmacniacze strefowe, ukryte przed wzrokiem umożliwiają dyskretne nagłośnienie kolejnych pomieszczeń w domu. Głośniki sufitowe spełnią swoje zadanie w kuchni, jadalni, łazienkach. Do ogrodu lub na taras rekomendujemy głośniki elewacyjne lub ukryte wśród roślinności

głośniki przenośne, umożliwiają zbudowanie strefy w dowolnym pomieszczeniu domu bez tworzenia dodatkowej infrastruktury oraz okablowania. Wystarczy sieć wi-fi by uruchomić głośnik. Można go swobodnie przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia.

Sondtouch to brama w świat ogólnodostępnej rozrywki.

sterowanie telewizora  tabletem

Mamy możliwość odtwarzania milionów utworów w ramach serwisów muzycznych Spotify lub Deezer. Można również słuchać internetowych stacji radiowych i utworów z własnej biblioteki muzycznej. Bardzo czytelna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwala obsługiwać system z dowolnego miejsca w domu, za pośrednictwem telefonu lub tabletu. Sześć przycisków szybkiego dostępu umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów, a użytkownik znajdzie je zarówno w aplikacji, na obudowie głośników przenośnych, a także na uniwersalnych pilotach na podczerwień.

sterowanie tabletem - telewizora
Technologia SoundTouch jest częścią całej serii produktów bezprzewodowych. Wszystkie produkty współpracują ze sobą, dzięki czemu można odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń.

Podczas organizacji przyjęcia bardzo łatwo uruchomić funkcję „party” i nagłośnić cały dom .

sterowanie telewizora za pomocą tabletu

 

Więcej Informacji :

Info@velvethertz.pl

tel. 12 636 28 60

httpss://www.bose.pl/PL/pl/home-and-personal-audio/featured/wireless-speakers/soundtouch/


Dodaj komentarz