Nowy Loewe ONE

Nowy Loewe ONE.

W ofercie niemieckiego producenta pojawił się nowy model w rozmiarze 55 cali.

Telewizor ma trafić do odbiorców, którzy chcieliby posiadać markowy, designerski produkt, ale jak dotąd Loewe pozostawał jedynie w sferze marzeń. Tym radośniej anonsujemy, od 15 grudnia sprzedajemy 55 calowy odbiornik w niezwykle atrakcyjnej cenie 8 490,- PLN.

TV posiada matrycę LED z podświetlaniem krawędziowym i rozdzielczości Ultra High Definition. Na pokładzie tuner naziemny DVB-T i tuner satelitarny DVB-S2. Możliwy jest odbiór programów satelitarnych kodowanych przy użyciu kart NC+, Polsatu Cyfrowego jak i TNK HD.

2

Na wyposażeniu 4 wejścia HDMI, w tym jedno UHD i jedno z ARC, 3 wejścia USB (jedno 3.0), wejście LAN oraz wbudowany moduł wi-fi. Odbiornik jest oczywiście typu SMART TV. Mamy możliwość przeglądania stron, korzystania z wielu rekomendowanych portali i oczywiście oglądanie YouTube’a. Dla polskich użytkowników istotna jest również możliwość korzystania z telewizji IPLA oraz TVN Player’a.

3

Pomimo atrakcyjnej ceny, telewizor jest wykonany solidnie, z dbałością o szczegóły. Obudowa typu „slim frame” lakierowana jest z tyłu i na smukłych bocznych krawędziach na biało. Użytkownik otrzymuje takiego samego pilota jak w przypadku droższych modeli. Taki sam jest wygląd menu ekranowego. Brakuje jedynie twardego dysku, którego trudno zastąpić możliwością nagrywania na zewnętrzną pamięć USB.

Cieczy kompatybilność z wieloma akcesoriami LOEWE. Właściwie jedynie niemiecki producent daje możliwość postawienia telewizora na podstawie podłogowej.

naszym zdaniem :

„ udana konstrukcja łącząca walory użytkowe, estetykę w dobrej cenie”

W komplecie :

– aluminiowa podstawa stołowa z możliwością obrotu

– pilot, baterie

– przewód zasilający i antenowy

 

Więcej Informacji :
Info@velvethertz.pl
Tel. 12 636 28 60


Dodaj komentarz