Moovia, komfort w kinie domowym.

Moovia, komfort w kinie domowym.

Niezbędnym elementem domowej sali kinowej są fotele. Od ich wyglądu, a przede wszystkim konstrukcji w dużej mierze zależeć będzie nasze dobre samopoczucie podczas domowych seansów. Wygoda przede wszystkim!

Nasze ciało musi mieć odpowiednie podparcie pleców oraz nóg. Podczas oglądania wygodnie jest również przyjąć pozycję półleżącą. Takie zadanie spełniają specjalizowane, rozkładane fotele kinowe.

W naszej ofercie znajdują się produkty niemieckiej firmy Moovia.

Firma zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem mebli od 2003 roku. Produkcja odbywa się w zakładzie w Niemczech, a od niedawna również w filii na Węgrzech. Właściciele z dumą podkreślają wysoki poziom rzemiosła i materiałów używanych do produkcji. Każdy z foteli wykonywany jest ręcznie. Za produkt odpowiedzialni są wysokiej klasy stolarze i kaletnicy. Skóra wyścielająca fotele pochodzi z Włoch. Alternatywne wykończenie materiałowe zamawiane jest w duńskiej firmie Kvadrat. Reszta komponentów jest made In Germany.

Obecnie możemy wybierać spośród 9 modeli, linii produktowych.

Kilka z nich to klasyczne fotele Home Theater, a więc obszerne, z szerokimi podłokietnikami, wysokimi zagłówkami i oczywiście regulowanymi oparciami i podnóżkami.

fotel-moovia-venice

pojedynczy fotel Moovia Venice

Fotele do kina domowego zamawiać możemy w kilku wersjach systemowych, a więc jako pojedyncze, podwójne, potrójne, dla czworga lub w wersji „sofka dla dwojga” czyli „loveseat”. Istnieje swoboda łączenia modułów. Podłokietniki występują w wersji prostej oraz trapezoidalnej. Możemy budować rzędy foteli w wersji prostej oraz „po łuku”.

 

loveseat-moovia-chesterfield
loveseat Moovia Chesterfield
czworka-moovia-berlin

zestaw „czwórka” Moovia Berlin

Nowością w ofercie firmy są fotele równie wygodne, ale z naciskiem na design. Świetnie wpisywać się będą w nowoczesnym wnętrzu, w salonie, w którym klasyczne fotele kinowe byłyby co najmniej nie na miejscu.

fotel-moovia-monaco

pojedynczy fotel Moovia Monaco oraz zestaw szezląg, 2 fotele i pufa

 

moovia-budapest

nowoczesna sofa Moovia Budapest

Kilka słów o produkcie.

Konstrukcja mebli jest w formie szkieletu wykonanego ze stali. Gwarantuje to wieloletnią eksploatację. Wykończenie stanowią najwyższej jakości materiały i wzorcowe rzemiosło.

Detale, przyciski sterowania oparciem, uchwyt na kubek, stalowy szkielet fotela, najwyższej jakości skóra

detale, przyciski sterowania oparciem, uchwyt na kubek, stalowy szkielet fotela, najwyższej jakości skóra

Meble konfigurowane są według indywidualnych potrzeb. Jako pojedyncze, pary, trójki, czwórki, w rzędach prostych i po łuku. Do wyboru mamy 50 standardowych kolorów skóry i materiałów tapicerskich. Oczywiście możliwe są całkowicie indywidualne zamówienia.

Akcesoria. Ich lista spełni kaprysy najbardziej wymagających. Mamy do dyspozycji uchwyty na kubki i otwierane schowki w podłokietnikach w wersjach standard i ze szlachetnego drewna. Możliwe jest zamówienie podświetlenia. Poświata sączyć może się spod mebli, ze schowków lub z podświetlonych „metek” producenta. Uchwyty na kubki mogą posiadać kolorowe podświetlenie RGB. Na końcu listy doposażenia znajdują się systemy wentylacji i klimatyzacji foteli. Formalnością wydaje się informacja o możliwości sterowania funkcjami foteli z zewnętrznych systemów automatyki, np. KNX oraz aplikacji IOS i Android.

Pobierz katalog

Więcej Informacji :
Maciek Prokopczak
Tel. 602 290 721
mack@velvethertz.pl


Dodaj komentarz