Sony jako producent telewizorów w ofercie Velvethertz

Japońska firma będąca aktualnie jednym z największych producentów elektroniki na rynku działa już 70 lat! To do niej należy zaprojektowanie i wprowadzenie na rynek takich produktów jak walkman, discman czy PlayStation. Oprócz tych znanych wszystkim kultowych sprzętów, jej produkty nadal są obecne na światowych rynkach.

Oprócz telewizorów dostępne są także inne sprzęty elektroniczne, takie jak: systemy kina domowego, projektory, odtwarzacze blu-ray i DVD, słuchawki, głośniki bezprzewodowe i doki z głośnikami, zestawy audio, dyktafony cyfrowe, radia, aparaty fotograficzne, kamery, smartfony, tablety.

W ofercie Velvethertz dostępnych jest wiele wersji telewizorów marki Sony. Ich niesamowity minimalistyczny design zachwyci szczególnie entuzjastów klasycznych eleganckich ekranów. Charakteryzują się one wysoką jakością obrazu i dźwięku, perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów i niezwykłym kontrastem.

Nowością są modele telewizorów z systemem operacyjnym Android. Dzięki niemu będziesz mógł dowolnie korzystać z różnorodnych aplikacji, którym polecenia można wydawać także za pomocą komend głosowych. Większość z nich to modele w rozdzielczości UHD wyświetlające obraz 4K i HDR.

Telewizory marki Sony są szczególnie polecane do gier na konsolę, spełniając wymagania najbardziej wymagających pasjonatów gier.

Na szczególna uwagę zasługują również projektory do kina domowego. Od lat wyznaczają wysokie standardy jakości obrazu dzięki wykorzystaniu optyki Zeiss i własnego panelu SXRD. Urządzenia te są ciche, reprodukują obraz w szerokiej palecie barw i z wysokim kontrastem dynamicznym. Obraz posiada głębie jest ostry i naturalny. Projektory występują w rozdzielczości Full HD oraz UHD. Szczególnie te drugie oferują niezrównane doznania podczas domowych seansów.

Duża ilość dostępnych modeli może onieśmielić klientów. Jednak nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego. Takiego, który w pełni będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Dodaj komentarz