Nowe Loewe Reference 75 i 85 cali

Jakość „Made in Germany”

Warto było czekać by wreszcie zakomunikować wspaniała nowinę : nowe Loewe Reference 75 i 85 cali są już dostępne !

 

[ess_grid alias=”Made in Germany”][/ess_grid]
Uzupełniamy więc ofertę odrodzonej firmy o odbiorniki z największymi w historii ekranami. Wcześniej wprowadzone do produkcji modele z linii Art., Connect i Reference właśnie, powstałe na nowej platformie SL 320 dostępne były wyłącznie w rozmiarach do 55 cali.

Niemiecki producent wyposażył swoje odbiorniki we wszystko co niezbędne by osiągnąć najlepsze wyniki. Użytkownik może korzystać z kilku tunerów jednocześnie, bezproblemowo nagrywając i jednocześnie oglądając inny program z dowolnej transmisji telewizyjnej, czy to naziemnej czy też satelitarnej. Dysk 1Tbyte umożliwia nagrywanie kilkadziesiąt godzin audycji w najlepszej jakości.

Do tego funkcje Smart TV, przeglądarka, You Tube, polskie serwisy Ipla, TVN Player, jak również komplet innych funkcji sieciowych.

Dodatkowo wyśmienity system dźwięku, zarówno z wbudowanych głośników (projektor dźwięku) jak i opcjonalnego systemu kina domowego Loewe. Wszystko sterowane pilotem telewizora bez dodatkowych zewnętrznych ampli tunerów.

 

Absolutnie bez żadnych dodatkowych opłat każdy użytkownik nowych telewizorów Loewe otrzymuje unikalny i ponadczasowy produkt, najwyższej klasy high-tech elektronikę opakowaną w wyrafinowany i modny design.

 

Więcej Informacji :

www.loewe.pl

Skontaktuj się z nami :

12 636 28 60

Info@velvethertz.pl


Dodaj komentarz