Bang&Olufsen świętuje 90 lat powstania

Nowe, innowacyjne BeoLab 90 Bang & Olufsen świętuje 90 lat powstania firmy

BeoLab 90 to dla bezkompromisowych miłośników brzmienia głośnik i dzieło sztuki w jednym.  To punk zwrotny w długiej tradycji tworzenia głośników przez Bang & Olufsen, gwarantuje najwyższą jakość dźwięku, bez względu na okoliczności.

[ess_grid alias=”grid-7″][/ess_grid]

Z największą przyjemnością prezentujemy na naszej stronie najnowszy produkt niezwykle lubianego przez naszych Klientów producenta. Bang Olufsen, właśnie teraz, w 90 rocznicę powstania firmy, wytacza najcięższe działa, nowe, totalnie „odlotowe” głośniki BeoLab 90.

Pierwsze informacje skłaniały wysnuciu teorii, że to po prostu następcy kultowych BeoLab 5. Wszak, te wywołane do tablicy, ciągle modne, wystarczająco ekstrawaganckie, ciągle świetnie grające mogłyby zapełniać strony katalogu B&O jeszcze dekadę, niemniej jednak w niejednym mieszkaniu już się troszkę „przykurzyły”.

A więc „idzie nowe” . Ale jak ? To hołd dla dziedzictwa innowacyjności i filozofii ponadczasowego wzornictwa, składana w 90 rocznicę istnienia firmy.
Niezwykle wzorniczo wyszukany głośnik, a do tego mnóstwo technologii. Jest idealnym połączeniem światowego design’u i nowoczesnego podejścia do akustyki, nie takiej w trójkącie stereofonii, ale zdecydowanie bardziej przestrzennej, który może się okazać, jak najbardziej świadomie typujemy, najbardziej dopracowanym i potężnym cyfrowym głośnikiem, kiedykolwiek zaprojektowanym do wnętrz prywatnych.

Nasza ekipa ocenia konstrukcję jako niezwykle innowacyjną, ilość przetworników, ich dookólna lokalizacja, moc wyjściowa, użyte materiały to coś zupełnie nowego i niespotykanego wcześniej. Coś na kształt promu kosmicznego Discovery w czasach Ikara.
Już szczerze zazdrościmy wszystkim przyszłym posiadaczom.

Na koniec kilka słów z ust Prezesa Bang Olufsen :

“BeoLab 90 to przyszłość dźwięku. Ten inteligentny głośnik bada akustykę otoczenia i kieruje fantastyczny dźwięk dokładnie w ulubione miejsce słuchacza. Nie trzeba być blisko niego, nie trzeba nawet być przed nim, aby doświadczyć tego wspaniałego brzmienia”

– mówi CEO Tue Mantoni.

 

więcej / zamów  / poproś o info

mack@velvethertz.pl
+48 602 290 721

polecamy filmy

 


Materiał powstał przy współpracy z

Aleksandra Słup-Ostrawska
PR & Marketing Manager
Telefon: +48 507 116 964
Mail: aso.poland@beostores.com

Dodaj komentarz