BeryLOVE Historie

BeryLOVE Historie

Od samego początku projekt ten nie był łatwy. Bardzo wymagający Klient, perfekcyjna Pani Architekt, a na koniec My. Ponieważ Klient oraz Architekt życzyli sobie aby dobrany sprzęt był jak najbardziej dyskretny a zarazem oferował wysoką jakość dźwięku zadanie nie było łatwe.

Jakość, elegancja, wygoda…

Apartament został podzielony na trzy strefy audio (multiroom) plus w salonie przygotowaliśmy unikalny system kina domowego. We wszystkich pomieszczeniach, łącznie z salonem zastosowaliśmy głośniki do zabudowy: strefy multiroom – głośniki TruAudio z serii Ghost z bezramkowymi maskownicami a w salonie Focal InWall w wersji z najlepszym na świecie berylowym głośnikiem wysokotonowym plus zabudowany w meblu subwoofer.

Największym wyzwaniem był montaż głośników frontowych w salonie. Nie należał on do najłatwiejszych gdyż głośniki są zainstalowane w suficie na specjalnie zaprojektowanych i wykonanych wyłącznie na potrzeby tej instalacji, elektrycznie wyjeżdżających mechanizmach dzięki czemu głośniki Focal po otwarciu oferują słuchaczowi wszystko co najlepsze czyli tytułowe BeryLOVE Historie.

W całym apartamencie mamy do dyspozycji serwer muzyczny który pozwala na słuchanie ulubionej muzyki, niezależnie w każdym z pomieszczeń. System multiroom obsługiwany jest z dotykowych klawiatur zainstalowanych w każdym z pomieszczeń plus dodatkowo z iPad’a. W salonie system sterowania oparty jest o komponenty RTI gdzie do dyspozycji jest klasyczny pilot oraz aplikacja na iPad. Jedno kliknięcie i reszta dzieje się sama.

Łatwo, prosto i elegancko.

Projekt: Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz
www.kraszewska.com.pl

Współpraca : AVL Trading, konstrukcja mechanizmów elektrycznych – www.avl.com.pl

Zastosowane technologie:

  • elektryczne mechanizmy do głośników sufitowych
  • multiroom
  • zintegrowane sterowanie RTI, pilot + aplikacja Ipad, sterowanie systemu audio-video oraz rolet wewnętrznych

[ess_grid alias=”kino-domowe”][/ess_grid]

 


Manager projektu: Michał Domańśki
+48 784-627-273
michal@velvethertz.pl

Dodaj komentarz