Pełna Chata

Pełna Chata

Prezentujemy wykończony dom, w którym wszystkie systemy i elementy potraktowane zostały równie poważnie. Poszczególne etapy budowy i wykończenia pozbawione były zawahań. Projekt realizowany był systematycznie zgodnie z założeniami od A do Z. Dzięki temu nasze oczy i uszy 🙂 mogą „karmić się” końcowym efektem.

Domowe wnętrza wykończone są niezwykle starannie z użyciem wysokiej klasy materiałów i technologii. Tapety i drewniane podłogi, a także wiele elementów stolarskich ocieplają wnętrza i pomimo zastosowania również elementów z betonu architektonicznego udało się uzyskać niezwykle zbalansowany efekt wizualny.

Zakres audio-video obejmował zestaw kina domowego w salonie oraz co raczej rzadkie drugie kino z użyciem projektora również w sypialni. elektryczny ekran rozwijany jest na wprost łóżka maskując przeszklenie oferując mieszkańcom niezwykłe wrażenia wizualne przed snem. nagłośnienie realizowane jest przez zestaw niewielkich głośników mocowanych do sufitu.

W salonie kino domowe otrzymało nietypowe, designerskie szklane głośniki, które dyskretnie wtapiają się we wnętrze. na ścianie do codziennego użytku zamontowano TV OLED, który wieczorową pora zasłaniany jest elektrycznym ekranem projekcyjnym zamieniając pomieszczenie w prawdziwe kino.

W domu zainstalowano również system multiroom nagłaśniając pomieszczenia kuchni, pralni, łazienek oraz strefę grill’a. Prawdziwie Pełna Chata….

zastosowane technologie :

  • TV i projektory w technologii 4K
  • multiroom z klawiaturami ściennymi
  • sterowanie z użyciem pilota programowalnego i aplikacją na smartfony

 

manager projektu  :

Maciek Prokopczak          +48 602 290 721

wykonanie :                        team velvethertz

[rev_slider alias=”pelna-chata”]

Dodaj komentarz