Otwieramy nową siedzibę Firmy !

 

 

Szanowni Państwo,

Po 14 latach, które minęły jak jeden dzień, miło nam zaprosić Was do naszej nowej siedziby.

Taki moment to dobra okazja by trochę powspominać.

Początki Firmy, rok 1996, jeszcze pod nazwą Silcar, gdy zajmowaliśmy się dystrybucją elektronicznych urządzeń doposażenia nowych samochodów, później, gdy nastąpił dynamiczny rozwój branży car audio i multimedii byliśmy w tym nurcie wśród liderów. W tym czasie wspólnie z warszawską KDW budowaliśmy markę Klinika Dźwięku. Nieco później, po przeprowadzce na Kazimierza Wielkiego w salonie audio-video zaczęliśmy oferować nowoczesne rozwiązania domowych systemów kina domowego, multiroom i sterowania. W dalszym ciągu naszym mottem była pasja, wyjątkowa dokładność projektowa i instalatorska oraz wysoki poziom obsługi Klienta. Te cechy stanowią o sukcesie naszej Firmy i dobrej opinii na którą latami pracowaliśmy.

Od niedawna budujemy nową tożsamość pod szyldem Velvethertz. Szukamy nowych rozwiązań poszerzamy horyzonty będąc wiernymi wartościom, które przez lata leżały u podstaw naszej działalności.  Nowe lokum to konsekwencja rozwoju naszej Firmy. Znajdziemy w nim elegancki sklep, w którym możemy zaprezentować większość proponowanych rozwiązań.

W drugiej części posiadamy pracownię projektową oraz miejsce spotkań roboczych dla Inwestora, Architekta i Specjalisty audio-video. Na koniec, pojawi się  za kilka tygodni, prawdziwa domowa sala kinowa, w której oprócz projektora 4K i zestawu głośników Dolby Atmos  znajdzie się demonstracyjny system sterownia urządzeniami AV oraz automatyki domu.

Przeprowadzka nie była odległa. Obecnie znajdujemy się na końcu Kazimierza Wielkiego pod numerem 142. Ciągle więc jesteśmy blisko Państwa !

 

Maciek Prokopczak

602 290 721

mack@velvethertz.pl

Dodaj komentarz