Bardzo często trafiają do nas klienci, którzy nie mają przygotowanej instalacji audio-video i nigdy wcześniej nie spotkali się z tego typu usługą jak projektowanie systemu AV. 

Tak też niestety było w tym przypadku. Na miejscu u klienta zastaliśmy obudowany przez stolarzy filar konstrukcyjny na którym mieliśmy za zadanie powiesić telewizor oraz zaprojektować szafkę RTV, aby ukryć sprzęt oraz całe okablowanie.

Klient dużą wagę przykładał do wyglądu urządzeń, ten element stawiał na równi z oczekiwaniami dotyczącymi wysokiej jakości sprzętu. Niezbędne było białe wykończenie telewizora oraz głośników. Preferował również, aby elektronika była w jasnym kolorze.

Wspólnie z klientem wybraliśmy telewizor Loewe Art 55 do tego amplituner Denon AVR-X4200 wraz z odtwarzaczem Denon DBT-3313 w bardzo atrakcyjnym wykończeniu Premium silver. Za brzmienie odpowiadają kolumny Dali Rubicon 6 oraz system sub-basowy REL T9i.

Dzięki naszej współpracy przy projekcie mebla, udało się aby wszystko wyglądało estetycznie i całkowicie ukrywało okablowanie oraz pozwalało na wymianę powietrza w okolicy elektroniki. Mebel okazał się bardzo funkcjonalny, a przy okazji ładnie wkomponował się w design pomieszczenia.

Efekt końcowy spełnia założenia Klienta, który może się cieszyć wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem przy całkowicie ukrytym okablowaniu systemowym.

Manager projektu : Grzegorz Kluba

668 665 894

grzegorz@velvethertz.pl

 • telewizor Loewe art 55
  telewizor Loewe art 55
  anemptytextlline
 • sprzęt audio do domu
  sprzęt audio do domu
  anemptytextlline
 • sprzęt audio
  sprzęt audio
  anemptytextlline
 • wybór sprzętu av
  wybór sprzętu av
  anemptytextlline
 • sprzęt audio dla domu
  sprzęt audio dla domu
  anemptytextlline

Dodaj komentarz

Znajdź nas na facebooku Nasz profil Google+