Biuro Projektowe otwarte !

 

Biuro projektowe już otwarte !

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu kolejnego etapu prac aranżacyjnych w naszej nowej siedzibie. Po kilku tygodniach posiadywania na kartonach wreszcie nasz „office” przybrał ostateczny, planowany kształt.

Na zdecydowanie większej powierzchni rozlokowaliśmy: computer space, gdzie możemy wygodnie i zdrowo pracować nad projektami i programować systemy, skromną, ale optymalna dla nas kuchnię i niewielki, podręczny magazyn.

Specjalnie również dla naszych Gości stworzyliśmy wygodne miejsce spotkań roboczych. Mamy nadzieję, że właśnie tutaj, wspólnie z Architektem, rodzić się będą wyjątkowe pomysły, które wspólnie przyjdzie nam realizować….

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, gorąco zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z naszej wiedzy. Aby zapewnić Państwu w pełni profesjonalną obsługę konsultacyjną prosimy umawiać spotkania projektowe i branżowe pod tel. 12 636 28 60. Prosimy również o kontakt po szczegóły dojazdu i informacje o możliwości zaparkowania pojazdu.

……szczególnie jesteśmy dumni z naszego kącika roślinnego, jesteśmy pewni, że „fabryczka tlenu” uruchomi naszą wyobraźnię, wzmocni witalność i poprawi kreatywność.

Maciek Prokopczak

602 290 721

mack@velvethertz.pl[rev_slider alias=”biuro-projektowe-otwarte”]

Dodaj komentarz