Salony samochodowe

Nagłośnienie w salonach samochodowych

Odpowiedni dobór muzyki, która będzie towarzyszyła pobytowi w sklepie, salonie, hotelu, czy restauracji jest bardzo istotną, lecz często pomijaną kwestią. Jednak świadomość na temat wpływu muzyki na klientów coraz częściej się to zmienia. Zainstalowanie sprzętu muzycznego dodatnie wpływa na komfort w trakcie przebywania w danym miejscu, więc i coraz więcej właścicieli lokali komercyjnych zwraca uwagę na ten aspekt wyposażenia lokalu.

1

Nam, w Velvethertz nie obce są projekty komercyjne, czyli koncentrujące się na salach restauracyjnych, czy konferencyjnych. Z chęcią uczestniczymy w nich już na etapie projektowania budynku współpracując z architektami. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie wszystkich możliwości, które potencjalnie oferuje lokal. Oczywiście z chęcią zaangażujemy się także w projekty będące już na dalszym etapie wykonania. Najlepszą okazją do zainwestowanie w nowy sprzęt audio-video może być remont.

Wśród projektów komercyjnych na szczególną uwagę zasługują salony samochodowe. Charakteryzują się one dużą powierzchnią, i minimalistycznym wystrojem wnętrza. Dlatego też odpowiednie dobranie sprzętu, dzięki którym dźwięk będzie słyszalny tak samo dobrze w każdym miejscu jest tak istotne.

Nasi doświadczeni pracownicy są w stanie wybrać najlepiej przystosowany do państwa salony sprzęt elektroniczny. Co należy do podstawowego wyposażenia? Najbardziej oczywiste jest coś czego często nie widać, czyli głośniki. Warto zainwestować w dobry panel sterujący, dzięki któremu będzie można zarządzać muzyką nawet na poziomie kilku niezależnych pomieszczeń.

Uwzględniamy wszystkie indywidualne preferencje oraz specyfikę obiektu. Zestawy, które wybieramy zawierają tylko sprzęty najbardziej renomowanych marek, takich jak: Bose, Dali, czy Samsung. Nie obawiamy się łączyć elementów pochodzących od różnych producentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie uzyskać najlepszy możliwy efekt.

Dowiedz się więcej na temat wykonanych już przez nas projektów:

Centrum konferencyjno-szkoleniowe

Sala konferencyjna