Restauracje i bary

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

2

Muzyka jest bardzo ważnym elementem życia dla większości ludzi. Towarzysząc nam w codziennym życiu, wprowadza w odpowiedni nastrój, nie tylko w domowym zaciszu.

Nagłośnienie pabu restauracji, baru

Miejscem gdzie muzyka odgrywa także bardzo ważną rolę są lokale gastronomiczne. W barach i restauracjach jej rola szczególnie związana jest z klimatem jaki w nim obowiązuje. Jej odpowiednie dobranie może sprawić, że klienci będą chcieli jak najdłużej przebywać w lokalu. Aby jednak dobór muzyki zrobił odpowiednie wrażenie, wcześniej należy zadbać o sprzęt, który będzie w stanie podołać tej roli.

O co należy zadbać?

Jest wiele aspektów, o których nie można zapomnieć zajmując się wyborem nagłośnienia do barów i restauracji. Jednym z nich jest moc głośników, ilość sprzętu i jego rozlokowanie. Można go ukryć, lub wyeksponować traktując kable i głośniki jako element wystroju wnętrza. W zależności od ilości pomieszczeń można rozważyć zainstalowanie zintegrowanej centrali nagłośnienia. Pozwala ona na całkowitą kontrolę nad poszczególnymi głośnikami.

Im lokal jest większy, szczególnie kiedy posiada kilka niezależnych pomieszczeń tym projekt należy do trudniejszych. My, w Velvethert nie boimy się wyzwań, bo to dzięki nim możemy pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń.

Im wcześniej, tym lepiej

Najlepszym rozwiązaniem jest, kiedy do zainstalowania sprzętu dojdzie jeszcze przed zakończeniem prac wykończeniowych. Bardzo chętnie współpracujemy z architektami, na każdym etapie tworzenia koncepcji lokalowej, także jeszcze w trakcie budowy budynku. Dlatego też wykonany przez nas projekt systemu elektronicznego dopasowanego do specyficznych warunków panujących w Twoim lokalu pomoże w ustaleniu optymalnej wersji jego wyglądu. Pozwoli także na najlepsze dostosowanie sprzętu do panujących warunków.

Sprzęt to inwestycja na długie lata

Instalujemy tylko sprawdzony sprzęt renomowanych marek. Dobieramy go mając na szczególnej uwadze specyfikę miejsca i preferencje klienta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sprzęt elektroniczny będzie inwestycją, która służyć Ci będzie przez lata.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row top=”10px” bottom=”10px”][vc_column][vc_column_text]

Restauracja Sabała

[/vc_column_text][ess_grid alias=”grid-9″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi tematami:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]