fotele kinowe Moovia

Moovia, komfort w kinie domowym.

Niezbędnym elementem domowej sali kinowej są fotele. Od ich wyglądu, a przede wszystkim konstrukcji w dużej mierze zależeć będzie nasze dobre samopoczucie podczas domowych seansów. Wygoda przede wszystkim!

Nasze ciało musi mieć odpowiednie podparcie pleców oraz nóg. Podczas oglądania wygodnie jest również przyjąć pozycję półleżącą. Takie zadanie spełniają specjalizowane, rozkładane fotele kinowe.

W naszej ofercie znajdują się produkty niemieckiej firmy Moovia.

Firma zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem mebli od 2003 roku. Produkcja odbywa się w zakładzie w Niemczech, a od niedawna również w filii na Węgrzech. Właściciele z dumą podkreślają wysoki poziom rzemiosła i materiałów używanych do produkcji. Każdy z foteli wykonywany jest ręcznie. Za produkt odpowiedzialni są wysokiej klasy stolarze i kaletnicy. Skóra wyścielająca fotele pochodzi z Włoch. Alternatywne wykończenie materiałowe zamawiane jest w duńskiej firmie Kvadrat. Reszta komponentów jest Made In Germany.

Obecnie możemy wybierać spośród 9 modeli, linii produktowych.

Kilka z nich to klasyczne fotele Home Theater, a więc obszerne, z szerokimi podłokietnikami, wysokimi zagłówkami i oczywiście regulowanymi oparciami i podnóżkami.

fotel-moovia-venice

pojedynczy fotel Moovia Venice

Fotele do kina domowego zamawiać możemy w kilku wersjach systemowych, a więc jako pojedyncze, podwójne, potrójne, dla czworga lub w wersji „sofka dla dwojga” czyli „loveseat”. Istnieje swoboda łączenia modułów. Podłokietniki występują w wersji prostej oraz trapezoidalnej. Możemy budować rzędy foteli w wersji prostej oraz „po łuku”.

 

loveseat-moovia-chesterfield
loveseat Moovia Chesterfield

czworka-moovia-berlin

zestaw „czwórka” Moovia Berlin