Nagłaśnianie pomieszczeń

Nagłaśnianie pomieszczeń w projektach komercyjnych

Jednym z elementów naszej działalności jest realizowanie indywidualnych projektów nagłośnienia pomieszczeń. Przygotowanie projektu nagłośnienia jest szczególnie istotne dla projektów komercyjnych, które charakteryzują się większym skomplikowaniem niż nagłośnienie przygotowywane dla domów jednorodzinnych i mieszkań.

1

Posiadasz własny lokal usługowy?

Chcesz aby odwiedzający Cię klienci odczuli przyjemną atmosferę dzięki odpowiednio dobranej muzyce?

Lokal posiada kilka pomieszczeń, w których chcesz kontrolować muzykę?

Jeśli na podane pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że dobrze trafiłeś. Specjaliści Velvethertz pomogą Ci na każdym etapie realizacji, zaczynając od projektu, poprzez wybór i dostarczenie sprzętu, aż do montażu.

Elementy nagłośnienia pomieszczeń

Oczywistym jest, że każdy lokal rządzi się swoimi prawami. Inaczej przygotowuje się nagłośnienie do sal konferencyjnych i szkoleniowych, inaczej do sal bankietowych i weselnych, a jeszcze inaczej barów i restauracji, czy sklepów. Trudności związane z nagłośnieniem lokalu komercyjnego wynikają z tego, iż wiele z nich posiada kilka pomieszczeń. Dzięki wybraniu i zamontowaniu odpowiedniego sprzętu można kontrolować go tak, aby nadawana z niego muzyka lub film były na każdym inne.

Dlaczego Velvethertz?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które jest niezwykle przydatne przy realizacji nietypowych zleceń. Jesteśmy w stanie spełnić każde, nawet najbardziej nietypowe życzenie klienta. Współpracujemy z architektami, często już na etapie projektowania budynku. I to dzięki temu możliwe jest maksymalne wykorzystanie każdej prawdopodobnej zalety powstającego lokalu. Sprzęt który proponujemy jest produkowany przez najlepsze światowe marki. Nie boimy się także łączyć elementów pochodzących od różnych producentów, dzięki czemu wykorzystujemy plusy każdego z nich.

Nasze najnowsze projekty i instalacje zobacz w dziale Aktualności!